Hermes ne yapar? Nasıl yapar?

Biz Hermes’te gerek profesyonellerin gerekse bisikleti gündelik hayatlarında amatör olarak kullanan kişilerin ortak ihtiyaçları doğrultusunda, her yaştan, her kesimden bisiklet kullanıcısına hitap eden bir hizmet anlayışı benimsedik. Bu nedenle, bisikletini tamir ettirmeye gelen müşterilerimize, işlerinin bitmesini beklerken bir şeyler yeme-içme imkanı sağlamanın iyi bir fikir olacağına karar verdik. Kısa sürede bu fikir gelişti ve bisiklet kullanımı açısından gelişmiş olan ülkelerde oldukça yaygın olan “Bisiklet Kafe” konseptine dönüştü.

 

Böylece, bisiklet kullanıcılarının, ihtiyaç duydukları tamir-bakım hizmetini alabildikleri, bisiklet aksesuarlarına dair eksiklerini giderebildikleri, fikir danışabildikleri bir yer olmasının yanı sıra bisikletçi dostu menüsü sayesinde güzel bir yemek molası verebildikleri bir yer olan Hermes Bisiklet Kafe doğmuş oldu.

 

Ortak noktası bisiklet olan insanlarla bir araya gelebileceğiniz etkinliklere ve teknik konularda bilgi alabileceğiniz atölye çalışmalarına ev sahipliği yapan Hermes’te, park yeri konusunda endişelenmeden, rahatça vakit geçirebilirsiniz.

 

Atölye demişken; gururla söyleyebiliriz ki Hermes’in atölyesinden neredeyse hiç hurda çıkmıyor, çünkü hemen hemen her şeyi değerlendirmenin bir yolunu buluyoruz. Böylece dekorasyona çılgınca paralar harcamak yerine, geri -ya da ileri- dönüşümü tercih ederek fiyatlarımızı da mümkün olduğunca aşağıda tutabiliyoruz.

 

 

 

 

GERİ

 

 

TÜM HAKLARI SAKLIDIR...

 www.hermesbisiklet.com 2018

Hermes ne yapar? Nasıl yapar?
Hermes ne yapar? Nasıl yapar?