Kategoriler 


Listenizde ürün bulunmamaktadır. Listeye ürün eklemek için "aklımdakiler listeme ekle" linkine tıklayınız


USD : 1.48 TL
EUR : 2.00 TL

Kurlar TCMB'nın web sitesinden alınmaktadır

Güvenlik & Gizlilik
Sitemizin; Garanti şartları, Güvenlik ve gizlilik politkası, tüketici hakları, iade ve teslimat şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi için  tıklayınız

Hermes

Hermes Bisiklet 2010 yılında İzmir Güzelbahçe'de hizmete girdi. Hem satış ve satış sonrası destek hem de tamir - bakım alanında hizmet veriyor.

Bisikletli yaşamı herkes için cazip ve ulaşılır hale getirmek, kent, doğa ve insan dostu bir sisteme katkı sağlayacak çalışmalar yapmak en temel hedefimizdir.

Bu nedenle özellikle satış sonrası destek ve tamir - bakım alanında tekelleşmenin doğurduğu yüksek fiyat ve zayıf işçiliğe karşı, uygun, hesaplı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Hermes Bisiklet, yeni nesillerde çevre bilincinin oluşmasını sağlamak ve sağlıklı bir yaşam için birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almaktadır. Çünkü...
Bisiklet sağlıklıdır. Düzenli pedal çevirirken kalp atım hızı yükselir, tüm hücrelere daha fazla kan pompalanır. Akciğer kapasiteniz artar, başta kalp ve beyin olmak üzere tüm organlarınız bayram eder. Terlemeyi hızlandırarak bedendeki zehirli maddelerin atılmasına yardımcı olur. Kas ve kemik dokusunu güçlendirir, kireçlenmeyi ve kemik erimesini önler. Mutluluk hormonu üretimini artırır, ruh sağlığına birebirdir.
Bisiklet ekonomiktir. Ucuza alınır. Bakımı kolaydır, otomobil gibi belirli sürelerde yaptırıp dünya para ödemeniz gerekmez. Onarımı, parçası, işçiliği sudan ucuza gelir. Yakıt gerektirmez, pedala basarsınız gider, frene basarsınız durur. Güzel görünsün diye iç-dış yıkatmanız, cila, boya koruması vb. yaptırmanız gerekmez. O zaten güzeldir.
Bisiklet pratiktir. Binmesi, inmesi, park etmesi, saklanması, depolanması kolaydır. Trafikte her yere girer çıkar. Kent içinde ulaşmak istediğiniz yere çok daha çabuk varmanızı sağlayabilir. Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.


Sitemiz Yenilendi3
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

Sitemiz Yenilendi2
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

Sitemiz Yenilendi
14.12.2006
Örnek duyuru metini bu kısıma yazılacak. Sayfaya istenilelen miktarda duyuru girilebilir. devamı

TümüMithatpaşa Cad. No: 557 Güzelbahçe İZMİR
info@hermesbisiklet.com
Copyright 2014 Hermes Bisiklet      
Email Listemize Üye Olun
 
Adınız
Soyadınız
E-Mail
Cep Telefonu